ପିକ୍ସେଲ 7a, ପିକ୍ସେଲ ଫୋଲ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ ହୋଇଛି।

6 / 100

ଆଗାମୀ ପିକ୍ସେଲ 7a ସିରିଜ୍ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ 449 ଡଲାର ହେବ, ଯାହା ରୂପାନ୍ତରିତ ହେଲେ ଭାରତରେ ପ୍ରାୟ 37,185 ଟଙ୍କା | ଏହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏଠାରେ ଅଛି |
ପିକ୍ସେଲ 7a ର ମୂଲ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ ହୋଇଛି।
ଅଳ୍ପରେ
ପିକ୍ସେଲ 7a ଏବଂ ପିକ୍ସେଲ ଫୋଲ୍ଡ ମେ ’କିମ୍ବା ଏପ୍ରିଲ 2023 ରେ ଗୁଗୁଲ I / O ଇଭେଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ |
ପିକ୍ସେଲ 7a ର ମୂଲ୍ୟ 449 ଡଲାର ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।
ପିକ୍ସେଲ ଫୋଲ୍ଡର ମୂଲ୍ୟ 1,799 ଡଲାର ସହିତ ଆସିବାକୁ ଦିଆଯାଇଛି।
ଅଙ୍କିତା ଗର୍ଗଙ୍କ ଦ୍: ାରା: ନୂତନ ପିକ୍ସେଲ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଠାରୁ ଆମେ ବହୁତ ଦୂରରେ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କିଛି ପ୍ରମୁଖ ବିବରଣୀ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ୍ ହୋଇଛି | ପିକ୍ସେଲ 7a ଏବଂ ପିକ୍ସେଲ ଫୋଲ୍ଡର ମୂଲ୍ୟ ଟପି ଦିଆଯାଇଛି | ଲଞ୍ଚ ହେବାର କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ସାଧାରଣତ spec ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ଲିକ୍ ଦେଖୁ, କିନ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ ଲିକ୍ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଆଇଫୋନ୍ 15 ଅଲ୍ଟ୍ରାର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଟପି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଡିଭାଇସ୍ 2023 ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଏହା ଦ୍ people ାରା ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ଶୂନ୍ୟ କ uri ତୁହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ ରହିବ। ସର୍ବଶେଷ ଲିକ୍ ବିଷୟରେ ଆମେ ଜାଣିଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏଠାରେ ଅଛି |
ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଗୁଗୁଲ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆଧାରିତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଲାଇନ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବା ସହିତ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇଲା। ଗୁଗୁଲ ପିକ୍ସେଲ 7 ସିରିଜ୍ ଟେକ୍ ଜଏଣ୍ଟ୍ ଦ୍ୱାରା ଅକ୍ଟୋବର 6 ରେ ମେଡ ଦ୍ୱାରା ଗୁଗୁଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା | ଇଭେଣ୍ଟରେ ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ 7 ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ 7 ପ୍ରୋ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଗମେଣ୍ଟରେ କେତେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଉପକରଣ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି |
ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ୍ series ସିରିଜ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ଲାଗିଲେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଗାମୀ ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ୍ 7a ଉପରେ ରହିଛି। ଏହି ଡିଭାଇସ୍ ପିକ୍ସେଲ 7 ସିରିଜରେ ଏକ ମଧ୍ୟମ ରେଞ୍ଜର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ନେଇ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଲିକ୍ ଏବଂ ଗୁଜବକୁ ନେଇ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଅଡୁଆରେ ପଡିଛି।
ସମ୍ପ୍ରତି, ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିପ୍ଷ୍ଟର ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ 7a ର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଉପରେ ଏକ ଗଭୀର ଦୃଷ୍ଟି ପ୍ରଦାନ କଲା | ନୂତନ ଡିଭାଇସ୍ ପିକ୍ସେଲ 7 ସିରିଜର ବିଦ୍ୟମାନ ରେଖା ସହିତ ଏକ ଚମତ୍କାର ସମାନତା ଧାରଣ କରିଥାଏ କାରଣ ଏହା ସମାନ ପରିମାଣ ସହିତ ଆସିଥାଏ |
ସ୍ମାର୍ଟପ୍ରିକ୍ସ ଡଟ୍ କମ୍ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ରେଣ୍ଡର୍ ଅନୁଯାୟୀ ଗୁଗୁଲ୍ ପିକ୍ସେଲ୍ 7a ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ ଏକ ଆୟତକାର କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱୀପକୁ ଚିତ୍ରିତ କରେ | ଡୁଆଲ୍ କ୍ୟାମେରା ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ୍ କ୍ୟାମେରାଠାରୁ ଦୂରରେ ଦେଖାଯାଏ |
ଏହି ସମୟରେ, ଆଗରେ, ଡିଭାଇସରେ ସାମାନ୍ୟ ମୋଟା ଚିନ୍ ସହିତ ପତଳା ବେଜେଲ ଅଛି | ଶୀର୍ଷ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ହୋଲ୍-ପ ch ୍ଚ୍ କଟ୍ଆଉଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | ଜଣେ ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ବଟନ୍ ଏବଂ ପାୱାର୍ ବଟନ୍ ଏବଂ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ସିମ୍ ଟ୍ରେ ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Read in English